Ajo  shkaktoi të qeshura pa fund në publik pas fjalimit që mbajti në ndarjen e çmimeve BAFTA.

 

 

Komediania Phoebe Waller arriti që të vlerësohej me çmim, falë rolit të saj në filmin “Fleabag”, i cili u dallua për skena të shumta erotike dhe humor pa fund.

 

 

31 vjeçarja  tha se kishte ëndërruar gjithë natën që të fitonte një çmim BAFTA dhe ishte tepër mirënjohëse që diçka e tillë ishte bërë realitet.

 

 

Ndërkohë filmi  në fjalë  është i mbushur me skena erotike dhe qesharake të aktores, e cila në të njëjtën kohë është edhe skenaristja e Fleabag.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *