Ajo është e njohur për nxjerrjen në pah të gjithë aseteve të saj, sa herë që bëhet pjesë e eventeve të ndryshme.

 

 

Bëhet fjalë për aktoren  bukuroshe, Bella Thorne, që ka impresionuar sërish me look-un e radhës.

 

 

19 vjeçarja ka dalë pa reçipeta, teksa mbante veshur vetëm  një bluzë të tejdukshme, të kombinuar me një palë pantallona sportive.

 

 

E qeshur dhe positive, Bella nuk është shqetësuar aspak për komentet apo mendimet e atyre që e kanë parë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *