Aktorja amerikane, Dakota Johnson, duket se talentin e ka të trashëguar nga brezat.

 

Në daljen e saj më të fundit, në premierën e filmit ‘Suspira’, aktorja është shfaqur krah gjyshes së saj.

 

Tippi Hedren është aktore shumë e njohur dhe ka një lidhje shumë të ngushtë me mbesën e saj, Dakota. Gjyshja dhe mbesa dukeshin shumë të lumtura duke pozuar pranë njëra-tjetrës. Të veshura shumë thjesht, por me stil, të dyja shkëlqyen në parakalimin e tapetit të kuq.

 

Përzgjedhja e Dakotës nuk duhet të ketë qenë e kot, sepse për të gjithë gjyshet janë bekim dhe gjithmonë urojnë me shpirt për çdo sukses.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *