Deputeti i PD, Ervin Salianji ka folur para mediave pas dorëheqjes së Lulzim Bashës.

 

Salianji theksoi se ky ishtë një akt i mirëpritur, por i vonuar.

 

“Për cilindo nga demokratët ne si deputetë do jemi këtu të ndjekim rrugën e PD që të jetë ajo drejt bashkimit. Shpresoj shumë që ky mos jetë një truk dhe të kemi mundësi reale që PD të mos ripengohet përsëri. nëpërmjet trukeve të ndryshme për të sjellë të njëjtin përfundim”, tha Salianji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.