Subscribe

Pas tensioneve në seancën plenare, agjentët e BKH kanë shkuar në Kuvend për të mbledhur provat e aksionit të opozitës.

 

Kjo është një procedurë, të cilën agjentët e bëjnë sa herë që në Kuvend ka trazira.

 

Edhe sot, seanca plenare u mbyll brenda pak minutash për shkak se opozita ndezi flakadanë dhe tymuese. Për këto veprime, kryeparkamentarja Lindita Nikolla përjashtoi deputetin Flamur Noka./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *