Një 32-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Kukësit, pasi ka shkaktuar një aksident me vdekje. Mësohet se i riu ka aksidentuar një motomjet dhe më pas është larguar nga vendngjarja duke braktisur automjetin që ai drejtonte.

 

Ngjarja është regjistruar një ditë më parë në aksin rrugor Kukës-Uzinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *