Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit këtë të martë.

 

30 vjeçari me inicialet A.Ç., nga Elbasani, u arrestua pasi duke drejtuar mjetin tip “Ford” në lagjen “Shënkoll” ka aksidentuar shtetasen A.M., 65 vjeçe, banuese në Elbasan.

 

65 vjeçarja sipas policisë është transportuar për në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *