Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vaun e Dejës.

 

Policia bën me dije se rreth orës 14:45, në fshatin Rranxa, Vau i Dejës duke lëvizur me një mjet zetor, shtetasi E. Rr. 38 vjeç, banues në fshatin Rranza, Vau Dejës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë zetori është përmbysur, si pasojë, shtetasi E.Rr ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Shkodër.

 

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.