Një motomjet është rrëzuar në fshatin Selitë në Cërrik, pasi shoferi 28-vjeçar ka humbur kontrollin.

 

Për pasojë i riu ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:45. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.