Një fëmijë 3 vjeç ka humbur jetën nga aksidenti i dyfishtë shënuar pasditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Milot-Rrubik.

 

Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa njëri prej tyre ka shpërthyer në flakë.

 

Deri më tani nuk dihet identiteti i të plagosurit, si dhe rrethanat e këtij aksidenti me pasoja tragjike.

 

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *