Një aksident është regjistruar gjatë mesditës në hyrje të Durrësit, tek Ura e Dajlanit. Autovetura tip Bmw ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një kamion që gjendej i parkuar pranë pikës se tregtimit te karburantit. Për pasojë, drejtuesi i mjetit tip Bmw ka mbetur i plagosur rëndë. Përplasja ka qenë tepër e fortë dhe 24 vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Durrësit. Sipas policisë, shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara i drejtuesit të mjetit tip Bmw.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *