Një aksident i frikshëm është shënuar pasditen e kësaj të diele  në afërsi të Shkodrës, ku një 27-vjeçare ka humbur kontrollin e automjetit të dhe është përplasur me një shtyllë elektrike.

 

Si pasojë e përplasjes së fortë drejtuesja e mjetit ka mbetur e bllokuar në makinë për disa minuta. Me shumë vështirësi ajo është nxjerrë jashte nga shërbimet zjarrfike dhe është dërguar në spital.

 

Së bashku me të kanë qenë dhe dy 21-vjeçare të cilat ndonse janë nxjerrë menjëherë nga mjeti kanë marrë plagë të lehta.

 

Fatmirësisht të treja vajzat ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *