Subscribe

Dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur në aksidentin e ndodhur pasditen e kësaj të premte në rrugën Rrëshen-Milot.

 

Sipas informacioneve bëhet me dije se si pasojë e përplasjes së dy makinave mjetit tip Volkswagen Sharon me targë AA 943 NP me makinën tip Benz me targë AA 182 TY, kanë humbur jetën dy persona, një prej tyre drejtues mjeti.

 

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Fang në Rubik, ndërsa nuk dihet akoma identiteti i viktimave dhe të plagosurve nga ky aksident.

Leave a Reply

Your email address will not be published.