ITALI– Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno).

Sipas medieve italiane, makina, në të cilën udhëtonte shqiptari dhe një person tjetër u përplas me një pemë.

Për 35-vjeçarin nuk mund të bëhej asgjë.

Ndërsa i plagpsuri tjetër është dërguar me helikopter në spitalin Cisanello në Piza./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *