Një efektive e policisë është plagosur pasditen e kësaj të hënë ne një aksidet të ndodhur në Vlorë.

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Sipas policisë në aksident janë përfshirë dy makina, ku drejtuesi i mjetit tipt “Benz”me targa Vl  8507 B është përplasur me një automjet tjetër “Toyota ” me targa AA 661 Tl .

 

Infomacionet paraprake bëjnë me dije se efektivja e policisë është dërguar në spitalin e qytetit të Vlorës, ku fatmirësisht  ndodhet jashtë rrezikut për jetën, pavarësisht plagëve që ka marrë në këmbë, kraharor dhe shpatull.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *