Një i moshuar është përplasur nga një automjet mëngjein e kësaj të enjte në Vlorë.

 

 

 

75-vjeçari është dërguar në Spitalin e Vlorës për të marrë ndihmën mjekësore ndërsa policia po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

Vlorë/Informacion paraprak

 

Rreth orës 08:40, në rrugën “Gjergj Kastrioti”, shtetasi K. P., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin H. L., rreth 75 vjeç, këmbësor në rrugë, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *