Një aksident i frikshëm u regjistrua mesditën e kësaj të enjteje në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan.

 

Policia njoftoi se në aksident u përfshinë dy mjete, të cilat siç shihen edhe nga fotot, janë shkërmoqur për shkak të përplasjes së fortë.

 

Për pasojë, dy shoferët morën plagë të lehta dhe po trajtohen në spital. Akoma nuk ka asnjë detaj se çfarë u bë shkak për aksidentin, por radhë të gjata trafiku u krijuan pas tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *