Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë te stacioni i Trenit.

 

Policia bën me dije se rreth orës 20:10, , një mjet tip “Audi” me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin L. K., 73 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë në spital.

 

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes. Grupi hetimor po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.