Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në lagjen e njohur si “Kodra e Diellit”.

 

Mjeti i drejtuar nga 29-vjeçarja D.G ka dalë nga ruga duke përplasur këmbësorët B. H 60 vjeç, V. H 57 vjeçe dhe A. T 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.08.2022, në afërsi te “Kodra e Diellit”, shtetasja D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar këmbësorët B. H., 60 vjeç, V. H., 57 vjeçe dhe A. T., 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.