Një automjet doli nga rruga ne aksin Shkodër – Koplik. Ngjarja ndodhi ne vendin e quajtur Shtoj, ku automjeti tip Reno humbi kontrollin dhe u përplas me bordurat anësore te rrugës. Si pasoje e aksidentit u dëmtua drejtuesi, i cili ndodhet jashtë rrezikut per jetën, si dhe vëllai i tij 16-vjeçar banues ne Theth te Shkodrës, i cili ndodhet ne gjendje te rende. Policia dyshon se shkak i aksidentit mund te ketë qene shpejtësia e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *