Një makinë u përfshi ne aksident mëngjesin e te martës në sheshin “Skënderbej” në kryeqytet. Automjeti tip “Smart” doli nga rruga, duke u përplasur me bordurën që rrethon lulishten dhe në të njëjtën kohe dëmtoi edhe një pemë dekorative. Sipas policisë, makina drejtohej nga nje i ri, i cili mbeti i lënduar lehtë nga aksidenti. Shkaku kryesor i daljes së mjetit nga rruga dyshohet se është shpejtësia e madhe. Ne vendin ku u regjistrua aksidenti, lëvizja e makinave është e kufizuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *