Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Rrugën e Kombit pranë Rrëshenit.

 

Dy automjete janë përplasur mes tyre, e për pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

 

Dy prej të plagosurve mbetën të bllokuar në automjet dhe u desh ndërhyrja e zjarrfikësve për ti nxjerrë.

 

Disa prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *