Subscribe

Një aksident i rëndë është shënuar në Rrugën e Arbrit pasditen e kësaj të mërkure.

 

 

Nga informacionet paraprake dyshohet për dy viktima.

 

 

Autoambulanca dhe policia kanë mërritur në vendin e ngjarjes.

 

 

Aksidenti ka ndodhur në segmentin e Gjoricës, vetëm pak metra larg vendit ku si pasojë e një tjetër aksidenti, ndërroi jetë një 24-vjeçar në mbrëmjen e ndërrimit të viteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *