Gjen vdekjen aksident nje 35-vjecar ne Thumane.

 

Ngjarja ka ndodhur ne ambientet e nje fasonerie.

 

Shtetasi me iniciale T.L. punonjes ne kete fasoneri u godit nga nje tranxhe.

 

Per fat te keq per shkak te plageve te marra, punonjesi humbi jeten.

 

Njoftim

Më datë 21.06.2023, në një fasoneri në Thumanë, Krujë, dyshohet se aksidentalisht është goditur nga një tranxhë shtetasi T. L., 35 vjeç, punonjës i kësaj fasonerie, dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *