Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Zërvaskë në Pogradec.

 

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

 

Raportohet gjithashtu se ka disa të lënduar, mes tyre edhe një fëmijë.

 

Dy ambulanca dhe policia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.