Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë Krujë, ku një mkinë ka përplasur një 72 vjeçar.

Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.