Subscribe

Një 30-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e kësaj të enjte, pas një aksidenti në Qenas të Fierit.

Shtetasi Q. M. po lëvizte me biçikletë, teksa u aksidentua për vdekje nga një mjet ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *