Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të shënuar pasditen e kësaj të enjte në fshatin Shënpjetër të Fierit.

I riu me iniciale, duke drejtuar mjetin tip “Fiat” ka humbur kontrollin ndaj automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Përveç 22-vjeçarit, ka mbetur e lënduar edhe pasagjerja në mjet, shtetasja E. R., 21 vjeçe, banuese në Fier. Ata ndodhen në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *