Subscribe

Një patrullë e Forcës së Posaçme “Shqiponja” është përfshirë në një aksident mesditën e kësaj të premteje në Durrës.

 

Si pasojë e përplasjes me një mjet që drejtohej nga shtetasi me iniciale Sh.K., kanë mbetur të lënduarsy efektivë, K. H., dhe A. K., të cilët janë dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Drejtuesi i automjetit po shoqërohet në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *