Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Maqellarë të Dibrës.

 

Burimet paraprake bëjnë të ditur se nje mjet ka perplasur një motorçiklete në të cilin udhetonin dy persona.

 

Dyshohet se në mjetin motor ndodheshin burrë e grua, të cilët dyshohet se kanë nderruar jetë si pasojë e perplasjes.

 

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *