Një mjet ka dalë nga rruga në Bathore këtë të hënë dhe si pasojë janë dëmtuar pasagjerët.

 

Të lënduarit, S. R., dhe E. M. ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkohë, po punohet për identifikimin dhe kapjen e drejuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.