Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave është shënuar në superstradën Lezhë-Shkodrës.

 

Nga përplasja e dy automjeteve, kanë mbetur të lënduar dy persona.

 

Ata janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Lezhës. Sakaq, uniformat blu ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.