Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”.

 

Si pasojë e përplasjes është plagosur një pasagjere. Ajo është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

 

Në vëndngjarje ndodhet policia dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *