Një person është plagosur këtë të martë si pasojë e një aksidenti rrugor ku është përfshirë një mjet dhe një motorr.

 

Burime nga policia bëjnë të ditur se drejtuesi i mjetit ka njoftuar policinë, ndërsa nuk ka pritur të vijë ambulanca ne vendgjarje, po ka bërë të mundur transportimin e të plagosurit për në spital.

 

Informacionet ndër të tjera bëjnë me dije se aksidenti mund të ketë ndodhur për shkak të motit me rrebeshe shiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *