Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Fier-Vlorë.

 

Teksa lëvizte drejt qytetit bregdetar, një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal në afërsi të fshatit Cerkovinë.

 

Nga informacionet paraprake mësohet se nga aksidenti nuk ka asnjë person të lënduar.

Pamjet nga vendi i ngjarjes: 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *