Një aksident automobilistik sapo është regjistruar në aksin Elbasan- Peqin në fshatin Murras.

 

Paraprakisht bëhet me dije se dy mjete tip “Benz”janë përplasur mes tyre .

 

Paraprakisht nuk dihet nëse ka të plagosur , por përplasja ka qënë e fortë pasi të dyja mjetet janë dëmtuar keq.

 

Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia dhe ambulanca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *