Një aksident me pasojë vdekjen e dy personave është regjistruar këtë të enjte në zonën e Hardhishtes në Shijak.

 

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kane humbur jetën te dy drejtuesit e mjeteve qe u perfshine ne aksident.

 

Policia ka shkruar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *