Një person ka humbur jetën në një aksident rreth orës 22:00 në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Një automjet tip “Corvet” ka dalë nga rruga, duke shkaktuar vdekjen e drejtuesit të mjetit, një 53-vjeçari me inicialet D.Sh, banues në Shkodër.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.