Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin rrugor Milot-Lezhë. Mësohet se bëhet fjalë për një aksident të trefishtë, ku janë përshirë një kamion, dy motomjete dhe një “Fuoristradë”.

 

Nga të dhënat paraprake mësohet se dy persona janë dërguar drejt spitalit të Traumës për ndihmë të specializuar mjekësore.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *