Një punonjës i policisë Rrugore ka mbetur i plagosur rëndë në tunelin Panoramik të Elbasanit.

 

Burime paraprake bëjnë me dije se, polici është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur brenda tunelit panoramik të Elbasanit ku punonjësi i policisë kishte pas një aksidenti të lehtë që kishte ndodhur më herët.

 

Ndërkohë, një automjet tjetër ka ardhur me shpejtësi dhe ka marrë përpara atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *