Foto ilustruese
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 01:20, në autostradën Tiranë-Durrës. Shtetasi R. T., 35 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë shtetasi R. T. ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *