Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në Tiranë.

 

 

Në zonën e Kombinatiti, një automjet është përplasur me autobusin urban.

 

 

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e plagosur drejtuesja e automjetit e cila po dërgohet në spital.

 

 

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur Policia dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

IMG_2312

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *