Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit.

 

Një makinë me targa Serbie është përplasur me trafik ndarësen dhe ka dal nga rruga.

 

Për pasojë janë plagosur 5 anëtarë të një familje, 3 fëmijë dhe burrë e grua.

 

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Rrëshenit, ku gruaja ndodhet në gjendje të rënde.

 

Familja po shkonte me pushime. Policia në vendngjarje, paraprakisht dyshohet shpejtësia, lagështira në rrugë dhe humbje e kontrollit të mjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *