Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm ne  aksin Berat-Sinjë, në fshatin Mbreshtan.

 

Mësohet se shtetasi S.T, duke drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë. Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili është shoqëruar në Spitalin Rajonal Berat.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *