Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të martë në Tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur në “Astir”.

 

Burime bëjnë me dije se një kamion ka përplasur për vdekje një grua.

 

Në pamjet Vizion Plus duket se në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe ambulanca.

 

Nga askdienti është krijuar rradhë e gjatë automjetesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *