Një aksident u regjistrua këtë të enjte në Vorë.

 

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën dhe për pasojë, një prej mjeteve u përmbys në rrugë.

 

Nga përplasja, u plagos shoferi i njërës prej makinave, një 40-vjeçar.

 

Ai po merr trajtim spitalor, ndërsa nuk dihet akoma se çfarë u bë shkak për aksidentin.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *