Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE.

 

 

 

 

Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur me vetëm me të brendshme të kuqe, e futur brenda një gome të madhe makinash.

 

 

 

 

A nuk nuk çmend kjo vajzë?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *