Stili i Era Istrefit, bukuria dhe sensualitetu që reflekton me stilin e saj provokativ, e bëjnë të jetë një prej yjeve më të dashura për adhuruesit.

 

 

Bukuroshaj shqiptare së fundmi bëri flokët e zeza dhe kjo nuk ësht hera e parë që ajo bën këtë.

 

 

 

 

Era ka realizuar së fundmi një set të ri fotografik ku shfaqet tepër seksi.

 

 

 

 

Ajo pas pak ditësh promovon klipin e ri për tregun botëror, në bashkëpunim me French Montana.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *