Agron Xhafaj ka ka kallëzuar penalisht tre deputetë të partisë demokratike të cilët publikuan një përgjim audio ku pretendohej se vëllai I ish ministrit të brendshëm fliste më një bashkëpunetor të tijin për trafik kanabisi.

 

Agron Xhafaj pretendon nga ana tjeter se zëri në audio përgjim nuk është I tiji prandaj ka ngritur padi ndaj deputeteve të PD, Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *