Prej kohësh çifti i njohur i showbizit Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë lajmëruar se këtë vit do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

 

Ndërkohë pak ditë më parë Afrona bëri festën e beqarisë në ishullin Santorini të Greqisë, dhe nëpërmjet postimeve të ndryshme ka zbuluar detaje të ndryshme në lidhje me ceremoninë e dasmës. Së fundmi nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ Afrona ka zbuluar se dasma do të bëhet në datën 21 shtator 2019.

 

Kujtojmë se çifti kanë rrëfyer se do të organizojnë një dasmë madhështore në zonën e ‘Ranës së hedhun’, ku do të jenë të ftuar 600 persona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *